26-27.01.2013 Kladno – NONSTOP Jahodová party – LARGE – Video

Noční mrazy, přes den kolem -12 °C. I ve vytápěné hale bylo citelně chladno. V sobotu se začínalo s dvou a půl hodinovým zpožděním oproti harmonogramu, v neděli jen se čtvrt hodinovým.
Rozhodčí: Antonín Grygar (CZ) a Peter Kindle (CH), povrch umělá tráva.

Tigy běžel velmi pozorně, a hned v prvním běhu nám vybojoval účast ve finále. Open Agility 16/74 bez chyb a odmítnutí, 3 tr. b. za čas, Open Jumping 17/74 bez chyb, dvě odmítnutí a 10 tr. b. za čas a Open Jumping DISK. Zkoušky se nám nepovedly, skončily obě DISK. Ve finále Open Agility se nám běželo moc hezky, pouze Tigy miluje zónovky a na rozlišovačce mezi kladinou, tunelem a slalomem byl okamžitě na kladině.

Indy předvedl svůj standardní výkon. V nedělním Open Jumping skončil těsně pod čarou kvalifikace do finále pro shozenou prní laťku. Zkoušky se klukům nepovedly. Indy běžel rychle, ale když něco neshodil, tak přeskočil zónu na áčku nebo se disknul na rozlišovačkách.

Quip předvedl perfektní výkon až v neděli. Dokončil oba běhy – Open Jumping a LA2 zkoušku bez tr. b. 8V/29. Novinkou bylo štěkání border kolie do slalomu, které Janu až vylekalo.

Komentáře jsou zakázány.