27-28.10.2012 Skochovice – 8. PRAGIL – ARION 2012

Když jsme jeli na závody do Skochovic, ještě jsme nevěděli, že zmokneme, zmrzneme a budeme rádi, až pojedeme znovu domů do tepla. 😀 Ano, opravdu byla taková zima. Protože jsme se přihlásili i jako pomocníci, promrzaly nám ruce při zvedání latěk, rovnání tunelů a pomáhání všude kolem parkuru ještě více.
Běhy byly složeny ze zkoušek Agility a potom Open Agility + Open Jumping.

My s Quipem jsme jeli na závody s cílem splnit poslední postupovou zkoušku do LA2, to se ale nepovedlo. Musíme dotrénovat ten prokletý kruh, co ještě neumíme, to je pro nás zatím největší hrozba na parkuru, tudíž jsme nesplnili tu zkoušku, co jsme chtěli. No nevadí, u spousty věcí mě překvapilo, že nám nedělají problém, třeba zaběhnout Open Jumping na 2.místo, se kterým jsme se potom nominovali do finále, kde jsme se nakonec diskvalifikovali ještě před startem.

Mamka s Tigym se o hodně zlepšili. Tigy sice stále stihne koukat při běhu i někam jinam než jenom na mámu, ale i tak se posunuli dopředu. Také si splnili první postupovou zkoušku do LA3, takže mají s čím být spokojení.

Na druhý den s námi jeli i Kuba s Indym. Bráchovi zrušili zápas, tak mohli jet s námi. Zaběhli krásně zkoušku Jumpingu na 3. místo a tak se nominovali do finále také. To potom suprově zaběhli, ale protože Indy schazoval laťky jak pomatený, tak se neumístili.

Užili jsme si suprovou zimu, déšť, sníh i vítr, přivezli jsme si tři krásné kokardy, vitaminy pro pejsky a super zážitky, prostě prima závody!

Komentáře jsou zakázány.