15.12.2012 Ranch El Paso Svojetice – 5. Vánoční dárek

Po nečekaném budíku, který měl budit v šest hodin, jsme vstali za tři minuty sedm. Museli jsme rychle sbalit všechny věci, uvařit čaj a mohli jsme vyrazit. Auto bylo v tu dobu ještě zamrzlé, po rozmrznutí auta, jsme se vydali na cestu, která byla zledovatělá a zasypaná sněhem.

I po nevydařeném vstávání jsme dorazili na závody zároveň pozdě, ale i v čas. Pozdě jsme dorazili podle plánovaného začátku a v čas kvůli tomu, že paní rozhodčí ještě nedorazila. 😀 Když nakonec dorazila i paní rozhodčí, začaly závody.

Celkově jsme běželi tři běhy. Jedno Open Agility, jedna zkouška Agility a jeden Open Jumping.
S Quipem jsem docela spokojená, běhá pěkně a dává pozor. Jediný problém je, že já nedotahuji věci do konce. Proto naše výsledky dopadly 3 x DISK.
Kuba s Indym běhali pěkně, Indy dokonce moc neshazoval laťky. Doběhli dva běhy a mají jeden DISK.
Iveta s Tigym běhali velmi dobře, Tigy se zlepšil, vnímá a běhá pozorně. Jediný problém je, že Iveta se někdy v polovině běhu ztratí a potom pošle Tigyho jinam než vede správná trať. 😀 Dopadli tak, že mají 2 x DISK a jednou byli na 4. místě! 🙂

Ke konci závodů jsme si každý mohl vybrat jeden dárek. Myslím, že můžeme být spokojení s našimi výsledky, protože běhat v takové zimě určitě není jen tak. Díky Evě za moc pěkné, sice mrazivé, ale vydařené závody. 🙂

Komentáře jsou zakázány.